bootstrap template

Are you ready
for wakeskate ?

W Europie wakeskating jest wciąż młodą i jeszcze stosunkowo mało popularną dyscypliną. Chęć zmiany tego stanu zmobilizowała nas do stworzenia kolekcji przeszkód, dedykowanej tej właśnie kategorii sportu. Szerokie, stosunkowo niskie i wyjątkowo stabilne figury oferują nieograniczone możliwości wykorzystania, spełniając jednocześnie oczekiwania riderów na każdym poziomie zaawansowania.

Baby Table | Shellows Wakeboard - Modułowe przeszkody do wakeparku

Baby Table

Przeszkoda do wakeparku zaprojektowana z myślą o wakeskaterach, ale stanowiąca też świetną propozycję dla początkujących wakeboarderów. Szeroki kształt w połączeniu z delikatnym nachyleniem, nadaje jej streetowy charakter.

WYMIARY: 400 x 240 x 100 (cm)
RIDING LEVEL: Beginner, Inter, Pro

14.850

Up Rail & Kicker | Shellows Wakeboard - Modułowe przeszkody do wakeparku

Up Rail
& Kicker  

Połączenie dwóch klasycznych figur wakeboardowych, których nie powinno zabraknąć w żadnym wakeparku. Szeroka powierzchnia ślizgowa Up Raila i bocznego Kickera sprawiają, że jest to ideala i jednocześnie stabilna przeszkoda zarówno dla początkujących, jak i wprawionych riderów.

WYMIARY: 600 x 240 x 150 (cm)  
RIDING LEVEL: Beginner, Inter, Pro

14.850

Pyramid L | Shellows Wakeboard - Modułowe przeszkody do wakeparku

Pyramid L

Szerszy odpowiednik dwustronnej przeskody Pyramid. Jedna z najbardziej klasycznych i uniwersalnych figur, której nie powinno zabraknąć w żadnym wakeparku. Idealna dla początkujących riderów, zaczynających korzystanie z przeszkód. Pokocha ją również każdy wakeskater.

WYMIARY: 400 x 180 x 50 (cm)
RIDING LEVEL: Beginner, Inter, Pro

9.900

A-Frame Table | Shellows Wakeboard - Modułowe przeszkody do wakeparku

A-Frame Table

Kolejna ukłon w stronę wakeskate. Dwukierunkowa przeszkoda do wakeparku, dająca możliwość łączenia zarówno slidów i pressów, z prostymi transferami. Płynne i delikatne najazdy czynią z niej figurę przyjazną początkującym riderom, oferując jednocześnie bardziej zaawansowanym użytkownikom dopracowanie stylu.

WYMIARY: 1000 x 240 x 100 (cm)
RIDING LEVEL: Beginner, Inter, Pro

28.050

Two-Sided Slider & Pyramid | Shellows Wakeboard - Modułowe przeszkody do wakeparku

Two-Sided Slider & Pyramid

Klasyczny, dwukierunkowy Slider, połączony z dwustronnym Kickerem. Doskonała propozycja na mały wyciąg wakeboardowy. Przeszkoda do nowoczesnego wakeparku o nieograniczonych możliwościach wykorzystania.

WYMIARY: 1600 x 240 x 50 (cm)
RIDING LEVEL: Beginner, Inter, Pro

24.500

Two-Sided Butter Box | Shellows Wakeboard - Modułowe przeszkody do wakeparku

Two-Sided Butter Box 

Dwukierunkowa wersja Butter Boxa, stanowiąca doskonałą propozycję dla osób szukających uniwersalnej figury pod naukę jazdy po przeszkodach wake. Szeroka powierzchnia ślizgu  gwarantuje stabilność i komfort użytkowania.

WYMIARY: 1600 x 120 x 50 (cm)
RIDING LEVEL: Beginner, Inter, Pro

26.400

Ollie Box | Shellows Wakeboard - Modułowe przeszkody do wakeparku

Ollie Box  

Klasyka gatunku, stanowiąca podstawową figurę w każdym wakeparku. Szeroka część pomoże w nauce i szlifowaniu pressów. Górna półka otwiera dodatkowo możliwość rotacji i ollie. Klasyczna przeszkoda wakeboardowa o nieograniczonych możliwościcach wykorzystania, spełniająca oczekiwania riderów na każdym poziomie zaawansowania.

WYMIARY: 1400 x 240 x 100 (cm)  
RIDING LEVEL: Beginner, Inter, Pro

37.800

FunBox | Shellows Wakeboard - Modułowe przeszkody do wakeparku

FunBox  

Bazowy model FunBoxa, z możliwością przedłużenia o dowolną długość. Klasyczna i ponadczasowa przeszkoda na wakepark, z którą bez względu na stopień zaawansowania, każdy rider będzie bawić się doskonale. Idealna pod pressy, rotacje, slide'y oraz transfery.

WYMIARY: 1000 x 240 x 100 (cm)  
RIDING LEVEL: Beginner, Inter, Pro

29.400

Ceny netto PLN - dolicz podatek VAT w wysokości 23 %

Cześć,
jestem Maciek.Pamiętaj, że jedną z głównych cech systemu Shellows jest możliwość jego indywidualnej konfiguracji i rozbudowy. Jeśli masz pomysł na przeszkodę, której nie znalazłeś w naszym katalogu, chętnie stworzymy ją dla Ciebie. 


Napisz lub zadzwoń:.
+48 667 266 667
maciek@shellows.com

CO NAS WYRÓŻNIA
Specjalizujemy się w projektowaniu, rozwoju i produkcji modułowych elementów i przeszkód pod wakeboarding, kiteboarding & skimboarding.

Oferujemy jednocześnie kompleksowe wsparcie w zakresie budowy i wynajmu infrastruktury na potrzeby eventów sportowych.  

ZOSTAW SWÓJ ŚLAD
Dzięki temu będziemy w stanie na bieżąco przekazywać Ci najistotniejsze informacje.


SPOTKAJMY SIĘ W SIECI